מסלול

נוף גדול בכפר יובל

אנשים שמצליחים להגשים חלום הם תמיד מושא להשראה. אורי זכריה הגשים את חלומו כשפתח את "גרנד ויסטה", מלון בוטיק קטן, נעים ומקסים בכפר יובל שבגליל העליון, סמוך לתל- חי. בכניסה למושב ניצב לו בית האבן היפה והחדש, ולמרגלותיו בריכה תכלכלה.

הגליל העליון אמנם משופע בצימרים, אך מזמן לא נרשמה פה תוספת כה מבורכת ומרעננת בתחום האירוח. אורי בנה שמונה סוויטות, ספא קטן ובית קפה נחמד, שבו מוגשות ארוחות הבוקר.

בבית הקפה יכולים האורחים ליהנות לאורך כל היום מאספקה חופשית של קפה איטלקי ריחני ומשובח ושל עוגות ביתיות, מאפה ידיהם של אורי ועובדיו. החדרים רחבי ידיים ונוחים, כל פרט זוכה לשפע תשומת לב, ובני הזוג עושים הכל על מנת להנעים את זמנכם.

בארוחת הבוקר המושקעת שלהם תמצאו פלטת גבינות מצוינות ממחלבת גדות הסמוכה, מוזלי עם גרנולה תוצרת בית, דגים מלוחים, חביתות עם תוספות מעניינות, ריבות ביתיות מעולות ועוד. גם אורחים חיצוניים יזכו פה לקבלת פנים חמה, אם ירצו ליהנות מהספא או לסעוד פה בבוקר(ארוחות זוגיות במחירים סבירים)

ואם אתם כבר בסביבה: אינספור אטרקציות מחכות באזור- נחל עיון, נחל שניר, נחל דן, הבניאס ועוד. במפל סער המים שוצפים וגועשים, ואנשי האזור מוכרים שם סחלב חם, תורמוס, זיתים ושמן.

גרנד ויסטה, כפר יובל, טל' 0546918687

שרית סרדס- טרוטינו

כל הזכויות שמורות