תפריט אייקון ימין

תפריט​

נגישות במלון גרנד ויסטה

הנהלת המלון וצוות העובדים, רואים בחשיבות רבה את נושא הנגישות לכל אורחיה, פועלת לקידום הנושא ודואגת ליצירת פתרונות מגוונים שיקלו על האורחים ובכך לאפשר להם ליהנות מחופשתם ומשירות שוויוני, מכובד, נגיש ומקצועי.

המלון מתפרש על שטח גדול ובשל כך דאגנו לייצר תנאים המאפשרים תנועה נוחה, חופשית ועצמאית לכל השירותים שהמלון מציע.  צוות המלון מיומן ומקצועי ישמח לסייע ככל שיידרש.

בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות תשנ”ח-1998 ולתקנות שהותקנו מכוחו, מושקעים מאמצים ומשאבים רבים בביצוע התאמות הנגישות הנדרשות שיביאו לכך שאדם בעל מוגבלות יוכל לקבל את השירותים הניתנים לכלל הלקוחות, באופן עצמאי ושוויוני.

אנו במלון גרנד ויסטה מעוניינים בשיפור מתמיד. באם נתקלתם בקושי או יש לכם הצעת שיפור נשמח לשמוע מכם, צרו קשר.

מצורף מידע המפרט את עיקרי ההתאמות הקיימות במלון לאורחינו בעלי המוגבלויות.

חדר נגיש, דלת הכניסה ודלת המקלחת שתיהן ברוחב 90 ס”מ, הגישה לחדרים ללא מדרגות ובסמיכות למעלית וכולל מאחזי יד וגובה מפסקים מותאם.

חניית נכים: מקום לרכב אחד גדול בחצר המלון, הגישה אל הכניסה והקבלה דרך מדרכה ללא מדרגות. כ 5 מ’ מהכניסה למלון.

שירותים נגישים בשטחים הציבוריים.

בדלפק הקבלה במלון, דלפק בגובה מותאם ומערכת שמע. בנוסף, מפת מעברים מונגשים המנחה כיצד להגיע לכול מקום במלון.

גישה לספא ללא מדרגות.

** מומלץ בעת ביצוע הזמנה לציין סוג המוגבלות והאפשרויות למתן מענה מיטבי.

שירות לקוחות נגיש

נגישות אתר האינטרנט

אתר אינטרנט נגיש הוא אתר המאפשר לאנשים עם מוגבלות ולאנשים מבוגרים לגלוש באותה רמה של יעילות והנאה ככל הגולשים., בישראל כ – 1.6 מיליון אנשים עם מוגבלות, מתוכם  כ- 751 אלף אנשים בגילאי עבודה 20-64. הנתונים הסטטיסטיים מעידים על פערים גדולים בין אנשים עם מוגבלות לאנשים ללא מוגבלות בכל תחומי החיים.

אנו במלון גרנד ויסטה מאמינים ופועלים למען שוויון הזדמנויות במרחב האינטרנטי לבעלי לקויות מגוונות ואנשים הנעזרים בטכנולוגיה מסייעת לשימוש במחשב.

מידע על נגישות האתר

 דרכי פנייה לבקשות והצעות לשיפור בנושא נגישות

יש לציין כי אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות החברה כחלק ממחויבותנו לאפשר לכלל האוכלוסייה כולל אנשים עם מוגבלויות לקבל את השרות הנגיש ביותר.

במידה ונתקלת בבעיה או בתקלה כלשהי בנושא הנגישות, נשמח שתעדכן אותנו בכך ואנו נעשה כל מאמץ למצוא עבורך פתרון מתאים ולטפל בתקלה בהקדם ככל שניתן.

פרטי רכז הנגישות

פרסום הצהרת הנגישות

הצהרת הנגישות עודכנה ביום: 03.08.2023.

דילוג לתוכן